facebook youtube

Ідейний простір - 2016. Шукаємо партнерів!

logosmallПроект «Ідейний простір» - це територія відпочинку, натхнення, одержання важливих контактів для громадських активістів, налагодження співпраці між громадськими об'єднаннями і відкриття нових можливостей для студентів і школярів старших класів і все це на березі Чорного моря.

Влітку 2015 року Громадська Організація «Неподільна Україна» спробувала реалізувати перший подібний проект, проте нам не вистачило людського і матеріального ресурсу. Тому у 2016-му році ми працюємо над помилками і шукаємо партнерів для ефективного втілення проекту в життя). Ми сподіваємося, що в майбутньому табір відпочинку "Ідейний простір" стане щорічним і об'єднає найкращих представників "третього сектору" у сильну команду, що зможе реалізовувати спільні проекти, направлені на побудову сильної української держави, в якій провідні ролі відіграватимуть інститути громадянського суспільства.

Детальніше: Ідейний простір - 2016. Шукаємо партнерів!

Про проект "Ідейний простір"

 favikПроект «Ідейний простір» - це територія відпочинку, натхнення, одержання важливих контактів для громадських активістів, налагодження співпраці між громадськими організаціями і відкриття нових можливостей для студентів і школярів старших класів і все це на березі Чорного моря!!!

 Влітку 2015 року Громадська Організація «Неподільна Україна» реалізовує перший подібний проект, що в майбутньому має стати щорічним і об'єднати найкращих представників громадянського суспільства у сильну команду, що зможе реалізовувати спільні проекти, направлені на побудову сильної української держави, в якій провідні ролі відіграватимуть інститути громадянського суспільства.

 В рамках реалізації проекту ГО «Неподільна Україна» пропонує усім бажаючим членам інституцій громадянського суспільства заповнити анкети і відпочити разом з нами на Чорноморському узбережжі, а всім іншим бажаючим ми пропонуємо прийняти участь у наших конкурсах.

 Проект «Ідейний простір» 2015 триватиме упродовж липня – серпня 2015 року. Представники громадських ініціатив можуть прийняти участь у проекті, заповнивши анкети, а студентська і школярська молодь разом з іншими зацікавленими сторонами, прийнявши участь у флешмобі від ГО «Неподільна Україна» під назвою "Ми єдині".

Всю інформацію про курортний комплекс, на території якого відбуватиметься захід, знаходьте на сайті проекту тут

Можливість для представників громадських ініціатив

Проект "Ідейний простір" для Вас, якщо Ви:
• маєте ідею, для реалізації якої Вам не вистачає людського ресурсу;
• маєте снагу працювати над втіленням чужих проектів;
• хочете створити коаліцію з громадських організацій;
• маєте бажання стати членом провідних громадських організацій;
• потребуєте спілкування з однодумцями;
• зіткнулися з проблемою емоційного вигорання;
• зрештою, якщо Ви просто хочете відпочити у дружній і креативній компанії на узбережжі Чорного моря!

Участь у проекті як індивідуальна, так і колективна. Заявки приймаються від членів громадських організацій, благодійних фондів, фінансових донорів, незареєстрованих ініціативних груп тощо.

GO

Детальніше: Можливість для представників громадських ініціатив

Більше статей...

  1. Флешмоб "Ми єдині"