facebook youtube

logosmallПроект «Ідейний простір» - це територія відпочинку, натхнення, одержання важливих контактів для громадських активістів, налагодження співпраці між громадськими об'єднаннями і відкриття нових можливостей для студентів і школярів старших класів і все це на березі Чорного моря.

Влітку 2015 року Громадська Організація «Неподільна Україна» спробувала реалізувати перший подібний проект, проте нам не вистачило людського і матеріального ресурсу. Тому у 2016-му році ми працюємо над помилками і шукаємо партнерів для ефективного втілення проекту в життя). Ми сподіваємося, що в майбутньому табір відпочинку "Ідейний простір" стане щорічним і об'єднає найкращих представників "третього сектору" у сильну команду, що зможе реалізовувати спільні проекти, направлені на побудову сильної української держави, в якій провідні ролі відіграватимуть інститути громадянського суспільства.

Ми пропонуємо громадським активістам долучитися до команди проекту! Ваша організація увійде до коаліції об'єднань, що працюватимуть над розробкою і втіленням проекту. Якщо ви працюєте з вимушеними переселенцями, бійцями АТО, дитячими будинками тощо, надаєте психологічну, гуманітарну, юридичну допомогу, проводите культурні, спортивні заходи, долучайтеся до команди і займайтеся напрямком, який вам близький, будь то боротьба з емоційним вигоранням громадських активістів, тренінги чи семінари, концерти чи навчання.... Ми зацікавлені в широкій коаліції третього сектору і запрошуємо до співпраці усіх активних і креативних!

У нас є два шляхи до реалізації проекту:

  • ми подаємо спільну заявку на одержання гранту для проекту "Ідейний простір" і створюємо табір відпочинку, який діятиме з червня по серпень 2016 року, або ж на більш вузький період (місяць, десять днів або ж тиждень) покриваючи за рахунок донорів усі витрати, пов'язані з проектною діяльністю, проживанням і харчуванням учасників і організаторів;
  • реалізовуємо проект за власний рахунок. Власники курортного комплексу, з якими Громадська Організація "Неподільна Україна" має джентльменську угоду, гарантують знижки в половину і більше ціни відпочинку для членів команди проекту і до 20 % знижку для учасників. Слід також зазначити, що ці суми є загальнодоступними (з ними можна ознайомитися на сайті проекту)

Що вже зроблено для реалізації проекту:

  • знайдено бази відпочинку і домовлено з власниками про ціни проживання, компактне розміщення учасників проекту і забезпечення трансферу до баз відпочинку (курортне селище Більшовик Херсонської області)
  • створено сайт проекту "Ідейний простір" - http://sea.repose.com.ua/ 

Є й інший варіант співпраці: Громадська Організація "Неподільна Україна" надасть усім бажаючим інформацію про курортний комплекс, ми допоможемо Вам з контактами і усім чим зможемо для реалізації Ваших ідей, чи то ж відпочинку для дітей, чи навчальної поїздки, чи воркшопа тощо.

Всіх, кого зацікавила пропозиція по співпраці, або ж у когось є власні ідеї, чи хто вже організовує подібні проекти, пишіть нам на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ! Будемо раді вашій зацікавленості!)