facebookvkgoogle youtubeiconkalogo

Громадянське суспільство продовжує консолідувати власні зусилля задля блага країни.

Заявляючи про намір співпрацювати в напрямку розробки та втілення програм абілітації учасників бойових дій у зоні АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей, постраждалих від бойових дій на Сході України, Громадська Організація «Неподільна Україна» та благодійний фонд «Всеукраїнський фонд соціально-культурного розвитку «Ми є Україна» уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю.

image-0-02-04-2

Спортивна, культурна та освітня діяльність, направлена на виховання здорової української нації, також стають пріоритетними напрямками співпраці між організаціями.

Новий партнер «Неподільної України» зарекомендував себе як міцне потужне об'єднання з амбіційними цілями, розумінням складної суспільно-політичної ситуації в Україні та чітким баченням методів для досягнення запланованих результатів.

Засновники «Всеукраїнського фонду соціально-культурного розвитку «Ми є Україна» - активісти «Революції Гідності»,члени Самооборони Майдану, які з початком війни на Сході стали воїнами-добровольцями та волонтерами АТО. Пройшовши через горнило бойових дій, члени Фонду взялися за надскладне завдання – повернення до мирного життя українських героїв, які захистили наші домівки, жертвуючи своїм фізичним та психологічним здоров'ям.

Серед пріоритетних напрямків роботи Фонду: національно-патріотичне виховання молоді, сприяння розвитку територіальної оборони, реалізація програм історико-культурного напряму.

Відтепер ГО «Неподільна Україна» та «Всеукраїнський фонд соціально-культурного розвитку «Ми є Україна» йтимуть до спільних цілей пліч-о-пліч. Організації уклали Меморандум, базуючись на тому, що активна співпраця членів громадянського суспільства є необхідною умовою побудови демократичної, сильної та успішної держави.

image-0-02-04-3

image-0-02-04-5

 image-0-02-04-4

 

image-0-02-04-1