facebook youtube

Громадська Організація «Неподільна Україна» проводить змагання серед шкільної молоді міста Києва!

 Kiev1

Проект бере старт 6 квітня 2015 року (у Міжнародний день спорту), підсумки будуть підбиті, а переможці нагороджені 1 червня 2015 року (День захисту дітей).


Учасникам буде запропоновано відповісти на ряд запитань, що стосуються історії спорту, виступів України на міжнародній арені і спортивних досягнень киян. За результатами змагання буде підбито підсумки і визначено переможців у двох номінаціях: Найспортивніша школа і найкмітливіший школяр. На переможців чекають подарунки!)

 


Умови проведення та правила гри

Прийняти участь у конкурсі можуть лише учні шкіл Києва 5-11 класів. Пройти тест можна лише двічі. Учасникам буде запропоновано чотири блоки питань: 1) історія спорту (25 запитань); 2) українські чемпіони (25); 3) так або ні (10); 4) спортивний Київ (10). За кожну правильну відповідь нараховується певна сума балів (від 10 до 20). Максимально можлива сума балів за пройдений тест = 1000 балів. Час на виконання тесту - 20 хвилин (це 1200 секунд, від 10 до 20 секунд на питання). Переможців буде визначено за кількістю набраних балів.

Kiev3За результатами проходження тесту школярами, буде також визначено «Найспортивнішу» школу Києва. Підрахунок балів визначатиметься наступним чином: бали 20 кращих результатів школярів сумуватимуть і поділять на 20. Відповідно, обов'язковою умовою для перемоги школи є участь у змаганні двадцяти її учнів!

Для участі у змаганні необхідно зареєструватися на сайті "Легенда футбола" (http://lf.net.ua) , і пройти тест під назвою Проект ГО "Неподільна Україна" «День спорту» ("Спорт єднає").

Для реєстрації необхідно в формі авторизації ввести: «ім'я» (ім'я, прізвище, номер школи і клас); логін (любе слово,записане латинськими літерами); пароль; адреса електронної пошти; і захисний текст. Всі інші пункти необов'язкові до заповнення. Далі необхідно зайти на свою електронну пошту і підтвердити реєстрацію. Після цього можна проходити тест. Незареєстровані користувачі не мають доступу до тесту!

Кожне питання має одну вірну відповідь. Вибравши з переліку відповідь, слід натиснути на кнопку "наступне питання". Якщо учень не може згадати вірний варіант відповіді, він має право повернутися до нього пізніше, натиснувши на кнопку "пропустити і повернутися до питання пізніше".

 Kiev2

Дякуємо за розповсюдження інформації про проект ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

З будь-яких питань, що стосуються проекту, пишіть в обговоренні наших груп в соціальних мережах: facebook  vk.com  google.com  druzi

Найсвіжішу інформацію і проміжні результати отримуйте на нашому сайті.