facebook youtube

 

Перемагає країна у якої більша продуктивність праці. Росія живе з нафти, із вугілля, із лісу, - від того, що дала природа. Україна живе від того, що зроблене людськими руками. Це вищий рівень, так живе Європа. ...Консолідація нації навколо національної ідеї принесе Україні перемогу!

Левко Лук'яненко

 

 29 вересня 2015 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з Героєм України Левком Лук'яненком на тему: "Україна: шлях до незалежності. Успіхи та прорахунки".

 "Національна свідомість", "національна ідея", "консолідація нації" - ключові слова з виступу Левка Григоровича, - займають передову роль і в працях членів Громадської Організації "Неподільна Україна". Пан Левко, попри свій поважний вік, залишається активним громадським діячем, пише книги, знаходить час і сили на багатогодинні зустрічі зі студентами і "селфі" по їх закінченню.

 Аудиторія не могла вмістити усіх бажаючих поспілкуватися з Героєм України. Студенти задавали найактуальніші для українців запитання сьогодення, розгорталися жваві дискусії, обмін думками і досвідом.

 Від імені ГО «Неподільна Україна» і КНУ ім. Тараса Шевченка дякуємо Левку Григоровичу і бажаємо йому ще довгих і щасливих літ служіння Україні!

 

відеоматеріали / фотографії