facebook youtube

Інформаційна кампанія по підтримці громадських об’єднань, що працюють з ВПО «Разом - сила»

За офіційними даними, в Україні понад 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Оскільки процес становлення централізованої системи реєстрації досі триває, реальна кількість осіб, переміщених всередині країни, залишається невідомою та може бути вищою.

VPO

 Нині в Україні зареєстровано близько сотні громадських об'єднань, що працюють з переселенцями. Мінімум 90 % них - це організації, створені самими переселенцями. Принцип «спасение утопающих – дело рук самих утопающих» продовжує діяти в українському суспільстві. Органи державної влади і місцевого самоврядування, окрім як організувати чергові консультації з громадськістю, ні на що не здатні. Адже, «тим, хто не має права голосу на виборах, і допомагати немає сенсу». Задля досягнення спільних цілей інститутам громадянського суспільства слід об'єднуватися! Нам потрібна чітка стратегія! Перший крок до успіху – налагодження комунікації.

pusto Часто буває так, що громадські активісти мають гарні ідеї, є людський і фінансовий ресурс для їх реалізації, але не вдається повністю втілити задумане через недостатнє інформаційне висвітлення проекту. По ту сторону екрану, внутрішньо переміщені особи не знають про можливості, що перед ними відкриті. Проглядають десятки сторінок у соціальних мережах і корпаються на сайтах організацій, шукаючи актуальну інформацію. До цього ж, не кожна ініціатива може собі дозволити створення власного сайту, подальше його адміністрування, оплату доменного ім'я і хостингу. Та й навіть ті, у кого є свій сайт і свої сторінки у соціальних мережах, витрачають багато часу й енергії на те, щоб донести інформацію до цільової аудиторії, знайти партнерів, перейняти досвід у організацій з інших регіонів країни.

anshlag Громадська Організація «Неподільна Україна» за ресурсної підтримки сайту repose.com.ua пропонує громадським ініціативам, що займаються роботою з ВПО, свою підтримку! Ми безкоштовно розмістимо інформацію про ваші проекти (будь то гуманітарна, юридична, психологічна допомога для переселенців, культурні заходи, тренінги і навчання, заходи, спрямовані на інтеграцію переселенців у приймаючі громади тощо) на сайті repose.com.ua в розділі «Можливості» – «Можливості для ВПО». Тут буде зібрана інформація про проекти громадських об'єднань з різних куточків країни. Від Вас – інформація про актуальні проекти, фото і відео, посилання на ресурси, де можна детальніше ознайомитися з вашою діяльністю. З нас – розробка креативної сторінки і її адміністрування протягом усього 2016 року. Інформація про ініціативи буде з'являтися по мірі її надходження на ел. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Протягом 1-3 днів ми обов'язково відповімо на ваш лист, а ще через 1-2 дня інформація про Вашу діяльність з'явиться в розділі «Можливості для ВПО» на сайті repose.com.ua. Ми розповімо усій країні про всю ту клопітку роботу, яку виконують громадські активісти задля того, щоб Україна була мирною і процвітаючою державою зі щасливими громадянами.

Консолідуємо свої зусилля, адже лише разом – ми велика сила! :)

Всі витрати, пов'язані з реалізацією проекту «Разом - сила» бере на себе Громадська Організація «Неподільна Україна»