facebook youtube

krainafootball

Переможці конкурсу "Від Сяну до Дону країна футболу"

Всеукраїнський етап

1. Швидкий Юрій. Стаття "Мірча Луческу - запорука перемог і звитяг донецького "Шахтаря" – 161 б. 
2. Гелей Роман. Стаття "Динамо" Київ: злети та падіння" – 128 б.
3. Вова Сущик. Стаття "От слабого "УВО", к сильному "ЦСКА" – 109 б.

Регіональний етап

Павлоград
1. Александр Иосифиди История футбола в необычной форме
2. Ковнір Софія. Футбол – це життя. ФК «Дніпро» - на все життя
3. Ачкасова Дар'я. Футбол - мрія, наука, життя

Вінниця
1. Кучинський Олександр. ГАРРІНЧА – ЗІРКА БРАЗИЛЬСЬКОГО ФУТБОЛУ
2. Валюша Макарова. Футбол - командна гра
3. Александр Левченко. Досягнення українського футболу та збірної України

Кривий Ріг
1. Швидкий Юрій. Мірча Луческу - запорука перемог і звитяг донецького "Шахтаря"
2. Вова Сущик. От слабого "УВО", к сильному "ЦСКА"
3. Воронов Ярослав. "Я" і футбол

Ніжин
1. Cімонов Нікіта. Футбол - це моє життя

Мелітополь
1. Андрей Вакирян. Футбольна райдуга емоцій

Луцьк
1. Дмитрій Корніюк. Футбольна команда "Волинь"

Тернопіль
1. Назар Подоляк. Марадонна - легенда футбола

Каховка
1. Ирина. З Каховки до Книги Рекордів Гіннеса. Легенда футболу Василь Росошик

Київ
1. Николай Mes que un club. Футбол через объектив

Правила конкурсу «Від Сяну до Дону країна футболу»

futbol

Для участі в конкурсі необхідно виконати лише дві умови:

1) Зареєструватися на сайті «Легенда футболу» ( http://lf.net.ua/ ). Учасники конкурсу повинні в реєстраційній формі на сайті вказати свої прізвище та ім'я, адресу електронної пошти, а також місто і навчальний заклад, які вони представляють.
2) Розмістити свої статті про історію футболу і його сучасність на сайті «Легенда футболу» (обов'язковою умовою участі у конкурсі є унікальність матеріалів). Автори можуть інтегрувати до статей фото і відеоматеріали. Члени Громадської Організації «Неподільна Україна», відповідальні за реалізацію проекту, читають усі статті, залишають за собою право редагувати матеріали, виправляючи помилки і адаптуючи статті для зручного перегляду в Інтернеті. Один конкурсант може написати необмежену кількість матеріалів.

Визначення переможців

Переможці будуть визначені користувачами сайту «Легенда футболу» і підписниками груп Громадської Організації «Неподільна Україна» у соціальних мережах. Як це відбуватиметься? Кількість посилань на статтю з сайту «Легенда футболу» (через соціальні кнопки на сайті) + кількість «РЕСПЕКТів» під статтею = по 1 балу. Періодично в соціальних мережах з'являтимуться опитування, в яких користувачам пропонуватиметься визначити найкращу статтю і найталановитішого автора. 1 голос за конкурсанта у соціальних мережах = 1 бал. Відповідно, загальна кількість набраних балів визначатиме місце автора за підсумками конкурсу. Ми сподіваємося на активне розповсюдження публікацій з голосуванням у соціальних мережах через сторінки міських рад і місцевих громадських організацій задля залучення до процесу голосування ширшої аудиторії.

Нагородження

f3За результатами конкурсу автори кращих робіт отримають призи від мера міста, в якому вони проживають. Десятку найкращих юних спортивних журналістів буде запрошено до Києва і нагороджено вищими футбольними функціонерами України. Переможцям загальнонаціонального етапу мають бути забезпечені відшкодування проїзду, харчування, а також ознайомлення з футбольною інфраструктурою Києва, відвідування стадіонів, Будинку футболу тощо.

Підсумки регіонального етапу проекту будуть підбиті у День футболу України 29 квітня 2016 року. Наступного дня розпочнеться голосування за кращого автора серед переможців першого етапу, що триватиме до середини травня. Підсумки проекту будуть підбиті в кінці травня 2016 року.

Результати конкурсу "Від Сяну до Дону країна футболу"

Порядковий № конкурсанта

Нік конкурсанта

Назва статті

Місто

Кількість балів на сайті (Респект + соц.. мережі)

Кількість балів, набраних у голосуванні в соц.. мережах

(вконтакті + фейсбук)

Загальний бал

 1

Юлия Гринь

Футбольные болельщики

Павлоград

2

 

2

Станислав Пашин

Легенда футболу - Андрій Шевченко

?

3

 

3

Буряк Даниил

Футбол як частинна життя

Павлоград

1

 

1

Андрій

Я і футбол

Ніжин

1

 

1

Cімонов Нікіта

Футбол - це моє життя

Ніжин

2

 

2

Василь

Містичний збіг у футболі

Вінниця

1

0

1

Андрей

Андрій Шевченко – легенда світового футболу

?

2+1 = 3

1

4

Александр Иосифиди

История футбола в необычной форме

Павлоград

29+34=63

0

63

Вероника  Кривяк  Миколаївна

Несколько интересних фактов о футболе

Винниця

3+1=4

0

4

10 

Анна

Мій улюблений вид спорту - футбол

 

2+1=3

0

3

Звернення до партнерів

Громадська Організація «Неподільна Україна» звертається до муніципальної влади ста найбільших міст України, керівництва Федерації Футболу України, Об'єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України», Об'єднання професіональних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» з пропозицією про співпрацю в рамках реалізації спільного спортивно-інтелектуального проекту «Від Сяну до Дону країна футболу», приуроченого до Дня футболу в Україні (29 квітня).

PremierFFUPFLf2

Даний проект – це конкурс серед шкільної і студентської молоді України. Учасники конкурсу змагаються у своїх знаннях з історії спорту і літературному
хисті до написання аналітичних матеріалів футбольної тематики. Конкурсанти розміщують свої статті на сайті «Легенда футболу» (LF.net.ua). Шляхом відкритого народного голосування в мережі Інтернет визначаються переможці. Автори найкращих статей будуть нагороджені на регіональному (міськими головами) і національному (вищим футбольним керівництвом країни) рівнях. 

Громадська Організація «Неподільна Україна» бере на себе координацію проектної діяльності, навчання конкурсантів, технічне забезпечення, редагування статей, проведення голосування для визначення переможців. Партнерів проекту ми просимо надати інформаційну підтримку і організувати церемонію нагородження переможців регіонального і загальноукраїнського етапів призами.

Наша місія – відкрити нові можливості для молоді, розкрити її творчі таланти, посприяти подальшому одержанню роботи у сфері спортивної журналістики для найталановитіших та популяризувати здоровий спосіб життя. Сподіваємося на широку підтримку усіх не байдужий до проблем молодіжної політики в Україні.

kozaky