facebook youtube

Громадська Організація «Неподільна Україна» звертається до муніципальної влади ста найбільших міст України, керівництва Федерації Футболу України, Об'єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України», Об'єднання професіональних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» з пропозицією про співпрацю в рамках реалізації спільного спортивно-інтелектуального проекту «Від Сяну до Дону країна футболу», приуроченого до Дня футболу в Україні (29 квітня).

PremierFFUPFLf2

Даний проект – це конкурс серед шкільної і студентської молоді України. Учасники конкурсу змагаються у своїх знаннях з історії спорту і літературному
хисті до написання аналітичних матеріалів футбольної тематики. Конкурсанти розміщують свої статті на сайті «Легенда футболу» (LF.net.ua). Шляхом відкритого народного голосування в мережі Інтернет визначаються переможці. Автори найкращих статей будуть нагороджені на регіональному (міськими головами) і національному (вищим футбольним керівництвом країни) рівнях. 

Громадська Організація «Неподільна Україна» бере на себе координацію проектної діяльності, навчання конкурсантів, технічне забезпечення, редагування статей, проведення голосування для визначення переможців. Партнерів проекту ми просимо надати інформаційну підтримку і організувати церемонію нагородження переможців регіонального і загальноукраїнського етапів призами.

Наша місія – відкрити нові можливості для молоді, розкрити її творчі таланти, посприяти подальшому одержанню роботи у сфері спортивної журналістики для найталановитіших та популяризувати здоровий спосіб життя. Сподіваємося на широку підтримку усіх не байдужий до проблем молодіжної політики в Україні.

kozaky