facebook youtube

DtnSP1

 

Школяре!!!

 Ти спортивний? Хочеш пишатися своєю школою? Вважаєш, що знаєш більше за Вікіпедію? І хочеш знати ще більше про улюблених спортсменів???

Тоді ти мусиш прийняти участь у спортивній вікторині!

Громадська Організація «Неподільна Україна» проводить змагання серед шкільної молоді міста! Учасникам буде запропоновано відповісти на ряд запитань, що стосуються історії спорту, виступів України на міжнародній арені і спортивних досягнень Новограда-Волинського. За результатами змагання буде підбито підсумки і визначено переможців у двох номінаціях: Найспортивніша школа і найкмітливіший школяр. На переможців чекають подарунки!)

Увага! У зв'язку з карантином у більшості міських шкіл, конкурс продовжено до 15-го березня!!!

Умови проведення та правила гри

Прийняти участь у конкурсі можуть лише учні шкіл міста Новограда-Волинського 8-11 класів.

Пройти тест можна лише двічі! Тому будьте зосереджені й уважні!!! Інших спроб протягом часу проведення конкурсу вже не буде!

                                    Вам буде запропоновано чотири блоки питань: 1) історія спорту (25 запитань); 2) українські чемпіони (25); 3) так або ні (10); 4) спортивний Звягель (10). За кожну правильну відповідь Вам нараховується певна сума балів (від 10 до 20). Максимально можлива сума балів за пройдений тест = 1000 балів. Час на виконання тесту - 20 хвилин (це 1200 секунд, від 10 до 20 секунд на питання)

                                       Переможців буде визначено за кількістю набраних балів.

  • За результатами проходження тесту школярами, буде також визначено «Найспортивнішу» школу Новограда-Волинського. Підрахунок балів визначатиметься наступним чином: бали 20 кращих результатів школярів сумуватимуть і поділять на 20. Відповідно, обов'язковою умовою для перемоги школи є участь у змаганні двадцяти її учнів!

Для участі у змаганні необхідно зареєструватися на сайті "Легенда футбола", зайти в пункт меню «Історія спорту» / Тести по історії футбола --- Проект ГО "Неподільна Україна" «Спорт єднає» і пройти тест.

  • Для реєстрації необхідно в формі авторизації ввести: «ім'я» (Ваше ім'я, прізвище, номер школи і клас); логін (любе слово,записане латинськими літерами); пароль; адреса електронної пошти; і захисний текст. Всі інші пункти необов'язкові до заповнення! Далі необхідно зайти на свою електронну пошту і підтвердити реєстрацію. Після цього можете проходити тест! ВАЖЛИВО: незареєстровані користувачі не мають доступу до тесту!
  • Кожне питання має одну вірну вірну відповідь. Вибравши з переліку відповідь, натисніть на кнопку "наступне питання". Якщо не можете згадати вірний варіант відповіді, можете повернутися до нього пізніше, натиснувши на кнопку "пропустити і повернутися до питання пізніше"

З будь-яких питань, що стосуються проекту, пишіть в обговоренні наших груп в соціальних мережах: facebook  vk.com  google.com  druzi

Найсвіжішу інформацію і проміжні результати отримуйте на нашому сайті.