facebook youtube

Павлоград

Pavlograd

Павлоград - місто обласного значення Дніпропетровської області - перше підтримало проект "Від Сяну до Дону країна футболу" в особі Міського Голови Вершини Анатолія Олексійовича!

Просимо учасників конкурсу з Павлограда слідкувати за новинами на сайті Громадської Організації "Неподільна Україна", уважно ознайомитися з правилами проведення конкурсу, зареєструватися і розмістити свої статті на сайті "Легенда футболу" й підписатися на сторінки нашої організації у соціальних мережах: http://vk.com/nepodilnaukraina https://www.facebook.com/groups/623792294362968/ https://www.facebook.com/indivisibleukraine/?ref=bookmarks Саме тут проходитиме голосування на визначення переможців конкурсу!

Кривий Ріг з нами!

 

Kryvyj Rig

Криви́й Ріг — місто в Дніпропетровській області; найбільше місто України, яке не є обласним центром. Населення близько 648 тис. мешканців.

Просимо учасників конкурсу з Кривого Рогу слідкувати за новинами на сайті Громадської Організації "Неподільна Україна", уважно ознайомитися з правилами проведення конкурсу, зареєструватися і розмістити свої статті на сайті "Легенда футболу" й підписатися на сторінки нашої організації у соціальних мережах: http://vk.com/nepodilnaukraina https://www.facebook.com/groups/623792294362968/ https://www.facebook.com/indivisibleukraine/?ref=bookmarks Саме тут проходитиме голосування на визначення переможців конкурсу!

Мелітополь з нами!

 

Melitopol

Мелітополь - адміністративний центр Мелітопольського району Запорізької області, розташований на річці Молочній, біля Молочного лиману, прилежного до Азовського моря. Населення — 156 тис. мешканців.

Просимо учасників конкурсу з Мелітополя слідкувати за новинами на сайті Громадської Організації "Неподільна Україна", уважно ознайомитися з правилами проведення конкурсу, зареєструватися і розмістити свої статті на сайті "Легенда футболу" й підписатися на сторінки нашої організації у соціальних мережах: http://vk.com/nepodilnaukraina https://www.facebook.com/groups/623792294362968/ https://www.facebook.com/indivisibleukraine/?ref=bookmarks Саме тут проходитиме голосування на визначення переможців конкурсу!

Луцьк з нами!

 

Lutsk

Луцьк — обласний центр Волинської області. Політичний, культурний і релігійний центр Волині.

Просимо учасників конкурсу з Луцька слідкувати за новинами на сайті Громадської Організації "Неподільна Україна", уважно ознайомитися з правилами проведення конкурсу, зареєструватися і розмістити свої статті на сайті "Легенда футболу" й підписатися на сторінки нашої організації у соціальних мережах: http://vk.com/nepodilnaukraina https://www.facebook.com/groups/623792294362968/ https://www.facebook.com/indivisibleukraine/?ref=bookmarks Саме тут проходитиме голосування на визначення переможців конкурсу!