facebook youtube

Найкраща відпустка - це безтурботний відпочинок на прекрасному морському узбережжі, далеко від міського шуму і суєти.

sea.repose.com.ua logoМи пропонуємо найдешевший відпочинок на узбережжі моря у Європі! Всього лише 60 грн. / доба!!!

Також Раді повідомити всіх любителів розслабленого і безтурботного пляжного відпочинку, що добиратися до нашого курортного комплексу приємно і зручно, бо спеціально для Вас ми придбали комфортабельні автобуси з кондиціонерами і телевізорами! У теплий сезон ці автобуси будуть постійно курсувати за маршрутом Ваше місто – Курортна база – Ваше місто, щоб Ви могли легко і швидко до-
їхати до моря і назад!

«Ідейний простір» - це територія відпочинку, натхнення, одержання важливих контактів для громадських активістів, налагодження співпраці між громадськими об'єднаннями і відкриття. Для проведення громадськими об'єднаннями власних заходів забезпечені усі умови.

Курортний комплекс «Ідейний простір» підтримує соціально незахищені групи населення, приймаючи у себе безкоштовно дітей-сиріт і зі знижкою у 50% внутрішньо переміщених осіб!

Завітайте на наш сайт sea.repose.com.ua, телефонуйте за номерами +38 067 762 4033 /+38 050 280 1323 або пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми чекаємо на Вас!)