facebook youtube

Велике Інтерв'ю з організатором фестивалю Lesia Grand Fest, Новоград-Волинський

Велике ІНТЕРВ'Ю з організатором фестивалю Lesia Grand Fest Олександром Широкопоясом від Головного редактора ГСУ Дмитра Костюка | Прем'єра проекту НОВОГРАД tv. 

Детальніше: Велике Інтерв'ю з організатором фестивалю Lesia Grand Fest, Новоград-Волинський

Чуттєві оповідання Григора Тютюнника або вистава «Холодна мʼята» у Малому театрі

Нещодавно Малий театр змінив своє місцерозташування. І наприкінці жовтня відбулася одна із перших премʼєр театру на Олеся Гончара.

Детальніше: Чуттєві оповідання Григора Тютюнника або вистава «Холодна мʼята» у Малому театрі

Проект «Artil» відкриває молоді таланти

16-22 квітня у Києві відбувся уже восьмий щорічний фестиваль сучасних танцтеатрів «Zelyonka». Уперше за період свого існування, проект проходив на чотирьох майданчиках: НЦТМ ім. Курбаса, ЦСМ «Дах», МКЦ ім. Івана Козловського і «Мала Опера» (мала і велика сцени).

Детальніше: Проект «Artil» відкриває молоді таланти

Спікери Школи народного депутата

Навчання проходитиме протягом двох тижнів (4 дні) та складатиметься із лекцій та майстер-класів від громадських активістів, керівників політичних партій, народних депутатів, помічників міністрів, економістів, політтехнологів та інших експертів.

Детальніше: Спікери Школи народного депутата

Школа народного депутата від ДемАльянсу

Політична партія "Демократичний Альянс" пропонує столичним студентам побачити світ очима успішного політика. Пройдіть усі сходинки на шляху до успіху з нами - від Керівника громадської організації до Голови партії, народного депутата, міністра.

Детальніше: Школа народного депутата від ДемАльянсу

ГСУ Випуск № 28

№ 6

№ 5

№ 4

№ 3

№ 2

№ 1