facebook youtube

Акція спрямована на підтримку киян, які виступають проти будівництва ТРЦ над станцією м. Героїв Дніпра. Початок о 9.00 27 жовтня. Мета акції: звернення до мера Києва Віталія Кличка та депутатів міської ради щодо припинення будівництва над станцією м. Героїв Дніпра.

DA

Активісти вимагають подання та забезпечення адміністративного позову щодо призупинення будь-яких дій на земельній ділянці над станцією метро, розірвання договору оренди на дану земельну ділянку.

О 9.00 перед будівлею КМДА розпочнеться мітинг, буде організовано майданчик для виступів.

В самій будівлі Київради буде розгорнутий бренд-вол для фотографування депутатів, місцевих чиновників на фоні бренд-волу з написом: СТАНЬ "ГЕРОЄМ ДНІПРА".

Активісти роздаватимуть наліпки депутатам з текстом «Я ГЕРОЙ ДНІПРА», «Я ПРОТИ БУДІВНИЦТВА», які вони клеїтимуть на бренд-вол в секторі, що відповідає їхній фракції.

Політична партія "Демократичний Альянс" публічно висловлюється проти будівництва ТРЦ над станцією Героїв Дніпра, яке загрожує руйнуванням метрополітену. Ми закликаємо громаду Києва долучитися до акції протесту.

Як писало ГСУ, якщо будівництво торгово-розважального центру над станцією метро "Героїв Дніпра" продовжать, метро буде зруйноване, унаслідок чого постраждають тисячі киян.

ГСУ Випуск № 28

№ 6

№ 5

№ 4

№ 3

№ 2

№ 1