Про критерії визначення патріотичності, національність Порошенка та необхідність звільнення вікових викладачів ВНЗ в інтерв'ю ГСУ розповів український актор, депутат Київради Богдан Бенюк.
«З часів Януковича змінилося лише ім'я президента. Мова не тільки про верхівку влади. В школах продовжують викладати пенсіонери з радянською свідомістю. Вони не мають права впливати на свідомість молоді. Теж саме в університетах. Професори, які довго працюють у ВНЗ, мають радянську свідомість, більшість з них свого часу читали курси на кшталт «Історії КПРС». Вони несуть антиукраїнську позицію, так ще й загороджують дорогу молодим. Вони мають піти», - говорить Бенюк.
Відомий вітчизняний актор кіно та театру, а нині депутат Київської міської ради від ВО «Свобода» вважає, що в нашій державі відсутній українській бізнес, через що не розвиваються ні кіно, ні театр, ні музика вітчизняного виробництва. «Питання українського в Україні все ще загострене», - говорить він.
Екс-народний депутат вважає, що нині в Україні працює проросійська влада. Бенюк переконаний, що місце народження не визначає національної приналежності особистості.
«Не той українець, у кого батьки українці, а той українець – у кого сини українці», - зазначає він.
За цим критерієм, Бенюк не вважає президента України Петра Порошенка українцем і звинувачує його у тому, що війна на сході країни досі триває.
«Хто діти Порошенка? Українці? Наш народ мудрий і придумав хороші критерії. В нашій державі все вирішує президент. Він має нести відповідальність за війну, має бути відповідальним за переговори, на які їздить, а ми не знаємо про що там мова йде. Президент не відстоює інтереси українців», - переконаний депутат.
Також Бенюк прокоментував відсутність міського голови Києва Віталія Кличка на осінніх засіданнях КМДА.
«Київрада не може нормально працювати. Голову забрали, а ми хто – руки, ноги, срака? Однак курчат рахують восени – через два місяці й оцінимо роботу Київради», - зазначає він.
Як писало ГСУ, депутати КМДА з метою покарщення морального образу українців, заборонили купувати алкоголь, зокрема слабоалкогольні напої та пиво у Києві, з 23:00 до 10 ранку. За це рішення проголосували 86 із 100 депутатів Київради.
Кореспондент Дмитро Костюк