facebook youtube

Коли іноземним бізнесменам радять інвестувати в Україну, вони в першу чергу згадують про рейдерство та корупції.

Про це повідомив народний депутат України Борислав Береза.

береза

"Коли ми запитуємо у влади, чому вона не вводить військовий стан, нам кажуть, що тоді в Україну перестануть йти інвестиції. Але як вони можуть йти в Україну, коли у нас на місцях сидять бандити, а в держструктурах процвітає корупція", - говорить Береза.

Обурення нардепа викликало повідомлення про можливе звільнення голови сільради Затоки Василя Звягінцева, підозрюваного в земельних махінаціях. За словами Берези, питання Затоки піднімалося на нещодавній зустрічі Петра Порошенка з президентом Естонії. Глава балтійської держави скаржився українському президенту на бандитів, які шантажують естонських інвесторів, які будують в Затоці набережну.

"Той факт, що на зустрічі президентів Естонії та України піднімалося питання Затоки, говорить про те, що незабаром іноземні інвестиції можуть зовсім залишити Україну", - вважає Береза.

Іноземні інвестори відмовляються вкладати свої гроші в Україну, підкреслює він.

"Подібну з Затокою ситуацію маємо і з американськими інвесторами в Одесі. Коли іноземним бізнесменам радять інвестувати в Україну, вони в першу чергу згадують про рейдерство і корупції. Так в Україну ніхто не буде вкладати. Залишимося лише з кіпрськими інвестиціями, які насправді не інвестиції, а гроші наших олігархів, виведені в офшори,"- зазначив Береза.

ГСУ Випуск № 28

№ 6

№ 5

№ 4

№ 3

№ 2

№ 1