facebook youtube

Prometheus – українська неприбуткова платформа масових безкоштовних онлайн-курсів від найкращих викладачів України та світу. Платформа збирає кошти для реалізації своїх проектів.

 Наша історія почалася як відчайдушна мрія трьох співзасновників зробити найкращу освіту доступною кожному в Україні: незалежно від місця проживання, віку, стану здоров'я чи статків.

Сьогодні, через півтора роки після старту, Prometheus пропонує своїм 230 000 слухачів 35 безкоштовних масових онлайн-курсів від найкращих викладачів провідних українських та світових університетів, топ-компаній та організацій. Від курсу європейської історії відомого Ярослава Грицака до повністю дубльованого українською мовою найкращого в світі курсу основ програмування Гарвардського університету CS50, від одного з перших в світі державних масових онлайн-курсів з публічних закупівель від Міністерства економіки та команди ProZorro до унікальних курсів з підприємництва Олексія Геращенка.

logo gray wp

 

Власні масові онлайн-курси створюють і розміщують на нашій платформі топові українські ВНЗ: Київський національний університет, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет, а також провідні організації: від Microsoft Україна до Центру протидії Корупції.

В рамках цієї кампанії Prometheus збирає кошти для реалізації трьох ключових напрямків нашої роботи на найближчі 9 місяців:
1) Створення та переклад нових масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу: від циклів програмування та аналізу даних до курсів з цифрового маркетингу та критичного мислення.
2) З минулої весни кількість користувачів Prometheus зросла більш ніж в 4 рази. Вибухоподібне зростання популярності платформи потребує серйозних вкладень в технічну інфраструктуру проекту, щоб зробити наш сайт швидким, постійно доступним та додати на нього нові зручні та корисні навчальні функції.
3) Вже восени Prometheus запустить пілотний проект змішаного навчання відразу в декількох провідних українських університетах різних міст України.

Ми потребуємо кошти на оплату праці координатора і методистів, що будуть допомагати ВНЗ реалізовувати змішане навчання та інтегрувати масові онлайн-курси в їх навчальний процес. Успіх цього пілотного проекту стане ключовим шагом для масштабування змішаного навчання в українських університетах та повноцінної технологічної реформи освіти!

Дізнатися більше про Prometheus і підтримати проект можна на сайті «Велика ідея» (biggggidea.com) у розділі «Спільнокошт».