facebook youtube

Сайт «Легенда футболу» - це футбольна Вікіпедія! Кожен футбольний вболівальник тут може розмістити свою статтю, перевірити знання з історії спорту, поспілкуватися на форумі й дізнатися безліч вражаючих історій зі світу гри мільйонів!

lf.net.ua miniВідвідайте сайт Lf.net. ua. Це прекрасна можливість для студентів, школярів і просто вболівальників без вікових обмежень спробувати себе в ролі футбольного журналіста, отримати безцінний досвід, зробити своє резюме більш значущим, а головне - показати своє бачення гри, творити і бути визнаним.

В рамках кампанії по збору коштів адміністратори сайту шукають можливість для:

1) нагородження призами переможців конкурсу «Від Сяну до Дону країна футболу», проведеного у восьми регіонах України;

2) забезпечення технічних потреб по функціонуванню сайту.

Громадська Організація «Неподільна Україна» бере на себе відповідальність за забезпечення прозорого збору коштів для проекту.

Перечислити кошти можна через сайт Громадської Організації «Неподільна Україна» (www.indivisibleukraine.in.ua) натиснувши на кнопку «Допомога в реалізації наших проектів» через систему liqpay.

За детальнішою інформацією про проект і про можливості його підтримки, звертайтеся до команди сайту за ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте до офісу Громадської Організації «Неподільна Україна» за номером 063 842 49 21.

Вся фінансова звітність по отриманим коштам з'являтиметься на сайті Громадської Організації «Неподільна Україна» в розділі «Наші документи».

Прохання при переказі коштів написати на ел. пошту сайту декілька слів про себе і фотографію для подальшого розміщення інформації про наших доброчинців на сайтах громадської організації і Легенда футболу.