facebook youtube

Верховна Рада приймає лише такі рішення, які дадуть найбільше голосів Петру Порошенку. Про це в інтерв'ю ГСУ розповіла народний депутат України Світлана Заліщук.

Так вона прокоментувала результати дослідження Громадської мережі ОПОРА щодо неефективності роботи депутатів-мажоритарників.

Заліщук«Мажоритарка довела свою корумпованість в Україні. Особливо на фоні значного розчарування і культури використання адміністративного ресурсу це стає ще більш чутливим. Нинішня Верховна Рада не здатна прийняти виборчу реформу. Вона ухвалюватиме лише такі рішення, які нададуть найбільше голосів Блоку Петра Порошенка. Вже зрозуміло, як працює група, де виробляють виборче законодавство. Вони діють «для галочки», - вважає нардеп.

Заліщук переконана, що рішення по виборчій реформі прийматиметься напередодні самих виборів, зважаючи на рейтинги членів провладних сил на місцях.

«Зрозуміло, що рішення будуть приймати перед виборами, коли порахують хто найбіліше отримає голосів від мажоритарної системи. В залежності від ситуації, такі зміни ухвалять чи не ухвалять. Але в таку радикальну реформу, яку обіцяли перед виборами і президент, і проєвропейські сили, я вже не вірю», - зазначає вона.