facebook youtube

Місцевий активіст, член ГО "Неподільна Україна" Артем Марченко виявив, що в м. Кременчук Полтавської області бракує дитячих спеціалістів-оториноларингологів, а міські чиновники відверто пускають в очі кременчужанам пил, запевняючи, що з медициною все гаразд, передають місцеві ЗМІ.

Ні для кого не секрет, що з настанням холодів діти дуже часто застуджуються, їх уражають різні вірусні інфекції. Тоді, як правило, по допомогу батьки звертаються до оториноларинголога (більш відомого усім як ЛОРа), але в Кременчуці з цими лікарями виникла чимала проблема.

За його Артема Марченка, в дитячій поліклініці по проспекту Лесі Українки, 80 ЛОР-лікарів немає взагалі - всіх батьків, які звертаються по допомогу, відправляють у поліклініку, що на вулиці Павлова. "Тобто мати з малою, наприклад тримісячною, хворою дитиною повинна їхати Бог знає куди на прийом?" - обурився в телефонній розмові з кореспондентом А. Марченко.

Далі ж чоловік розповів, що звернувся вже до реєстратури дитячої поліклініки, що на вулиці Павлова, аби дізнатися про прийом фахівця. Там йому повідомили, що наразі в дитячій поліклініці приймає лише один лікар-оториноларинголог - Віктор Сливка, і то тільки в середу. І тут - увага! - до нього треба ще попередньо записатися. За словами медсестри, вільний прийомний день у ЛОРа - в середині грудня, раніше все зайнято.

З цього приводу Артем Марченко, як громадський діяч, надіслав запит до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, в якому запитав про наявність дитячих лікарів-оториноларингологів у лікувально-профілактичних закладах міста. Відповідь чиновників відверто здивувала:

"У комунальному некомерційному медичному підприємстві "Кременчуцька міська дитяча лікарня" станом на 19 листопада працюють три дитячих оториноларингологи, ургентне та амбулаторне лікування дітей проводиться на належному рівні", - йшлося в листі, яке підписали заступник мера Ольга Усанова, яка курирує медицину й освіту, та керівник міського управління охорони здоров'я Максим Середа.

кременчук

Згодом Артем Марченко поспілкувався з начальником консультативно-діагностичного центру Русланом Германом, який повідомив зовсім іншу інформацію, перконавшись спочатку, чи є в Артема якесь посвідчення, немов інформація конфіденційна.

За словами Р. Германа, в поліклініці, що на вулиці Павлова, дітей приймають два оториноларингологи - особисто він та Віктор Сливка. Коли ж А. Марченко розповів йому про лист з мерії, той поклав трубку.

Ось така плутанина закрутилася навколо дитячих медзакладів, і доречніше було б зауважити, що це не так уже й дивно. Згадати хоча б ті жахливі туалети в поліклініці без паперу та мила, скандал з приводу поганого харчування в дитячій лікарні тощо.