facebook youtube

Озеро «Добре», вогник дружби, палатки, ліс, неймовірні почуття і зворушлива зустріч. Команда дітей та молоді міста Новограда-Волинського представляє Україну на міжнародних змаганнях.

29 команд з Білорусі, Росії, Литви і одна з України зібралися в улюбленому міжнародному таборі дружби дітей слов'янських народів «Крынічка» -2016.

KrynychkaПрограма XXIV зміни табору проходила в рамках урочистостей з нагоди відзначення 55 річниці Білоруського Фонду Миру «Сім кольорів веселки». Життя в палатках, щоденний бій з комарами, іноді несприятливі погодні умови, постійна заготовка дров і готування смачної їжі на вогнищі, а ще участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, фестивалях, інтелектуальних турнірах, підтримка, спілкування, відчуття радості, щастя, здійснення мрій і реалізація власних можливостей, а головне - вміння працювати в команді, разом долати труднощі і перемагати.

Ми втретє стали володарем найвищої нагороди табору – Кубком дружби дітей слов'янських народів, нас визнали найкращим загоном і вручили Кубок курського фонду миру. Ми отримали 85 дипломів за участь і перемогу в міжнародних змаганнях.

Пишаємося своєю країною, відроджуємо українські традиції, показуємо світові, що українці – горда, незалежна, непереможна, мирна нація!