facebook youtube

10 березня відбулося чергове засідання Уряду.

Міністри ухвалили ряд рішень щодо спрощення умов для ведення бізнесу, покращення роботи служби з надзвичайних ситуацій, санкцій проти «Сбербанку» та виїзду в Туреччину з IT-карткою.

Як передає ГСУ, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов виступив з пропозицією скасувати пакет нормативно-правових актів, які створюють перепони на шляху вітчизняного бізнесу.

 Нефьодов

Фахівці підрахували, що 367 актів, які Кабмін скасував наприкінці 2016 – це три тисячі сторінок різноманітних документів.
Міністерство економічного розвитку ініціювало виділення 53,3 млн грн з резервного фонду держбюджету для якісної роботи Державної служби з надзвичайних ситуацій в літній період.

«Я вважаю, що ДСНС має бути елітним підрозділом для кожного громадянина» – наголосив Голова Уряду Володимир Гройсман.

Міністри підтримали санкції проти «Сбербанку», який почав визнавати документи «ЛНР» і «ДНР». Нагадаємо, що після зустрічі Президента РФ Володимира Путіна з головою банку Германом Грефом, фінансова установа почала визнавати паспорти окупованих територій дійсними.

Стало відомо, що наступного тижня Гройсман з робочим візитом завітає до Туреччини, де підпише угоду, яка дасть змогу українцям подорожувати без закордонних паспортів, а лише за допомогою IT-картки.

ГСУ Випуск № 28

№ 6

№ 5

№ 4

№ 3

№ 2

№ 1