facebook youtube

Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко прагне повернутися в Україну завдяки своїй політичній партії «Успішна країна».

KlymenkoПартія «Успішна країна» (ПУК) - проект соратника Януковича Олександра Клименка, якого звинувачують в привласненні та розтраті державного майна і зловживанні владою. ПУК прагне розширити коло своїх прихильників, аби повернути донецький олігархічно-кримінальний клан до влади в країні.

Пропаганда партії екс-регіонала є багатовекторною. Незважаючи на те, що проукраїнські активісти блокують проведення форумів, як це було 17 серпня у Вінниці, все ж, партійне зібрання «Успішної країни» відбулося через місяць у Києві, за віртуальної участі О. Клименка. Через відеозв'язок податківець-утікач говорив, що на його партію «здійснюється колосальний тиск, політичне переслідування зі сторони влади і підконтрольних їй провокаторів та екстремістів».

Разом із тим партія колишнього міністра намагається розбудувати свою партію завдяки пропаганді в мережі Інтернет, де має свій сайт, канал на Youtube, групи в Facebook і Vkontakte. Крім того, поширюється і друкована продукція партії. Зокрема, біля входу в метро на станції «Деміївська» у Києві, що біля Національної бібліотеки України ім. Вернадського, кожного дня пристаркувата жінка роздає декілька тисяч примірників пропагандистської газети «Успішна країна». Поширюють її під виглядом православного календаря, аби збити з пантелику людей.

Лише розгортаючи газету, бачиш, що на першій сторінці красується поплічник Януковича. Більшість матеріалів у ній мають характер «все пропало», «порятунок – повернення до влади Клименка».

Klymenko2Попри те, що в газеті немає закликів змінити конституційний устрій України, там наголошується, що у державі «протиставляється одна частина народу іншій», а влада закликає «провокаторів» знищувати членів ПУКа.

Очевидно, що джерелами фінансування партії та її PR-компанії є вкрадені бюджетні кошти О. Клименком, а також гроші його бізнесу, який, до речі, зберігся в Україні.

Так, екс-міністру приписують контроль за Unison Bank, медіахолдингом «Vesti Ukraine», який об'єднує газету, сайт та радіо, а також канал UBR. Останній також здійснює потужну медіапідтримку «Успішної країни», через що потрапляє до багатьох скандалів.

ГСУ вважає, що діяльність подібних політичних проектів – шлях до повернення клану Януковича.

Нагадаємо, що почесним лідером партії «Успішна країна» є Олександр Клименко, а її керівником обрали Марину Дєдушеву – уродженку Донецька, колишнього працівника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби України часів Клименка.