facebook youtube

Велике двогодинне інтерв'ю з екс-нардепом, політичним експертом Тарасом Чорноволом розбите на 5 частин. Гість проекту Alter ego говорить про вартість мандату, згадує роки перебування в Партії регіонів, аналізує діяльність Порошенка, Савченко, Тимошенко, Садового, Тягнибока, Ляшко, Саакашвілі та інших політиків.

В кінці інтерв'ю Чорновіл презентує подарунок для глядачів нашого каналу, який вони можуть виграти, відповівши в коментарях на запитання гостя.

Перша частина інтерв'ю з Тарасом Чорноволом. Як стати депутатом, скільки коштує місце у Верховній Раді, на чому заробляють народні обранці, топ три найдієвіших політтехнологій в Україні.

Друга частина інтерв'ю з Тарасом Чорноволом. Про вбивство В'ячеслава Чорновола, гроші Партії регіонів, "не ідіота" Януковича та Революцію гідності.

Петру Порошенку присвячена третя частина великого інтерв'ю з Тарасом Чорноволом. Чому Чорновіл симпатизує Порошенку, які прорахунки в діяльності президента, яка доля його бізнесу в Росії та офшорних рахунків, кому вигідна війна в Україні та про "колаборанта" Тимошенко.

Про агентів Кремля, "корисну ідіотку" Савченко, московських друзів Садового, "неадекватного" Саакашвілі. Про спонсорів ВО "Свобода" серед колишніх членів Партії Регіонів, залежність Тягнибока від Клюєва в 4 частині великого інтерв'ю з політичним експертом Тарасом Чорноволом.

Чи гей Ляшко, причина закриття Шустер Live, хто спонсорує Саакашвілі, чому Садовий - сепаратист та що Тарас Чорновіл скаже при зустрічі Януковичу, які можливі результати виборів на Донбасі - про це та інше в 5-ій завершальній найскандальнішій частині інтерв'ю з Тарасом Чорноволом.

В кінці відео гість задає питання до глядачів нашого каналу Alter ego: https://www.youtube.com/watch?v=MqmnCssUWh4. Давши в коментарях під відео на ютубі відповідь на запитання, ви можете виграти подарунок: цінний сувенір із зображенням Верховної Ради, куплений гостем під час свого перебування в парламенті.