facebook youtube

Газета Громадянське суспільство в Україні провела опитування серед студентства. Респонденти відповіли на запитання: Що Путін зробив для України?

Студенти історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка слідом за президентом України Петром Порошенко знайшли, за що подякувати президенту РФ Володимиру Путіну.

"Путін окупував економічно найзбитковіший регіон України, згуртував українців, зробив Україну найвідомішою у світі, стимулював розвиток української армії шляхом агресії, ставши героєм народного фольклору, зганьбився на весь світ", - говорять студенти КНУ в інтерв'ю для ГСУ.

Вони вважають, що з кожної події можна почерпнути якийсь позитив. Путін відкрив очі українцям на свого східного сусіда, визначив місце України у світі та патріотично налаштував населення.   

"Путін зробив те, що довгий час не могла зробити жодна українська влада. Він консолідував українців перед обляччям зовнішньої загрози. Російський президент об'єднав населення заходу та сходу, півдня та півночі України.  За це, якби дивно то не звучало, можна йому подякувати", - зазначає аспірант історичного факультету Анатолій Демещук.

ГСУ нагадує: нещодавно президент України Петро Порошенко на зустрічі зі студентами та аспірантами історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка подякував Володимиру Путіну. За словами Порошенка, дії Путіна сприяють формуванню української політичної нації.

Putin student2