ФОРУМ ЗМІН Дмитра Костюка

ФОРУМ ЗМІН Дмитра Костюка

17.08.2019 | Дмитро Костюк
Оголошуємо старт реалізації масштабного проекту - ФОРУМ ЗМІН ДМИТРА КОСТЮКА!
Як фабричне забруднення річки завдяки бездіяльності чиновників переростає в національну екологічну катастрофу, - розслідування Дмитра Костюка.
Віктор Медведчук контролює щонайменше третину ринку дизельного пального України, керуючи через підставних осіб роботою нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" з розливною станцією в Новоград-Волинському.
Більше статей газети "Громадянське суспільство в Україні"

Газета ГСУ, Випуск № 41

Громадська Організація Неподільна Україна - засновник газети "Громадянське суспільство в Україні". ГСУ публікує унікальні аналітичні матеріали по найактуальнішим темам сьогодення. З питань замовлення PR, розміщення реклами на сторінках газети -  пишіть на адресу: indivisibleukraine@gmail.com 

Lukjanenkosmall

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує на зустріч з Героєм України Левком Лук'яненком! Тема зустрічі: УКРАЇНА: ШЛЯХ ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ. УСПІХИ ТА ПРОРАХУНКИ. Дата і місце проведення: 29 вересня (вівторок) о 14.40, ауд. ім. Максимовича (№329). Також відбудеться презентація книг Левка Лук'яненка в тринадцяти томах.
Чекаємо усіх бажаючих!!!

 

Читайте далі (+ відео): Зустріч з Левком Лук'яненком

facebook youtubegotova    Тел. 063 842 4921

З питань співпраці, щодо вступу до Громадської Організації "Неподільна Україна", участі у наших проектах пишіть нам на електронну пошту: indivisibleukraine@gmail.com 

FB