Громадська Організація «Неподільна Україна» передала Новоград-Волинському ліцею важливі нині речі: дитяче харчування, пустушки, пляшечки, памперси, бейбі бокси, засоби гігієни та солодощі.
Справжній діалог влади з громадянським суспільством, більше 50 учасників, понад 5 годин активної роботи, навчання від Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, авторський тренінг "Від проблеми до рішення" Дмитра Костюка, майже 40 проблем регіону обговорено, 6 проблем знайшли шляхи для вирішення, - 24 вересня в Палаці культури ім.
Віктор Медведчук контролює щонайменше третину ринку дизельного пального України, керуючи через підставних осіб роботою нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" з розливною станцією в Новоград-Волинському.
Більше статей газети "Громадянське суспільство в Україні"

Газета ГСУ, Випуск № 41

 25 листопада 2015 року відбувся благодійний концерт "Ні війні", організований Громадською Організацією "Неподільна Україна". Це був найщиріший і найзірковіший концерт в історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Тараса Шевченка!

 

 Шоу вдалося! Всі присутні отримали масу добрих емоцій і заряд позитивної енергії!!! ) 

 Завдяки справжнім патріотам країни: Артему Лоїку, Владу Ульяничу, Станіславу Котляру і Гурту "Теорія простору" нам вдалося зібрати для сім'ї загиблого героя АТО Івана Смоляра 3120 грн!


zzzzzzzzzz

 більше фото з концерту в фотогалереї

 Всі кошти, зібрані від продажу квитків, були переказані на банківський рахунок Яни Володимирівни Смоляр (дружини загиблого воїна), яка проживає в с. Деревки Котелевського району Полтавської області разом з маленьким сином Олексієм.

фінансовий звіт серед наших документів 

 

facebook youtubegotova    

З питань співпраці, щодо вступу до Громадської Організації "Неподільна Україна", участі у наших проектах пишіть нам на електронну пошту: indivisibleukraine@gmail.com 

FB